PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491200}

Czysta karta

Blank Slate
5,6 739
ocen
5,6 10 1 739
Czysta karta
powrót do forum filmu Czysta karta

no no no

ocenił(a) film na 8

Nie spodziewałam się tego po filmie klasy B.
Wartka akcja, aktorstwo na wyższym poziomie.
Mógłby być z tego dobry serial.
Co do komentarzy, że film jest podobny do "Nikity"... Jedyny wątek podobno to ten, że główna bohaterka uniknęła kary śmierci i została ściągnięta do organizacji rządowej.
To tak jakby porównać "Kac Vegas" do "Sfory".
Przecież i jednym i drugim filmie bohaterowie pili alkohol...
Szkoda, że film nie został doceniony, naprawdę warty obejrzenia, choćby dla przyjemności.

ocenił(a) film na 4
edxxxa

Aktorsko było nieźle, to fakt. Ta Lisa Brenner wydaje się całkiem zdolna, może jeszcze zagra coś dobrego.

ocenił(a) film na 6
yossarian1

Grał ten facet ze Skazanych na Shawshank

giovanni50

Tak jak pisze autorka pierwszego posta tego tematu, nie rozumiem skąd u niektórych takie porównywanie filmu do nikity. Ten film był całkiem inny, wykorzystywał ciekawy pomysł i rozciągał akcję do samego końca tak że chciało się oglądać. Jak dla mnie film zasługuje na większą uwagę i ocenę niż 5 :O

ocenił(a) film na 6
Krathel

6/10

ocenił(a) film na 6
Krathel

co Ty facet dajesz ;] zerżnięte strasznie z Nikity ;]

ocenił(a) film na 6
damian252

Nie było takie złe

ocenił(a) film na 8
damian252

Najdroższy damian 252, dam Ci takie mega fajne wyzwanie:
Wymień conajmniej 5 wątków łączących Nikitę i Czystą Kartę!!!
Bo rzucić hasło, a je zargumentować to 2 różne sprawy :-)

ocenił(a) film na 6
edxxxa

Ale masz wymagania

ocenił(a) film na 8
giovanni50

Jak to kobieta... :-) co tu dużo mówić

edxxxa

ten film to dno

play2001

i taką ocenę jest w stanie wydusić z siebie ktoś kto daje 10/10 dla takiego filmu jak :Dyniogłowy 4: Krwawy spór
Pzdr. (Hi,hi)

ocenił(a) film na 9
bufeer

FILM ZNAKOMITY.

play2001

odezwał sie fan gwiezdnych wojen hehe

ocenił(a) film na 7
edxxxa

Z tym serialem to samo pomyślałem :) Oglądając, cały czas myślałem, że to pilot jakiegoś nowego serialu. Szkoda, że okazało się inaczej. Chętnie obejrzałbym dalsze przygody całej tej ekipy.

Świetny film z dobra grą aktorów i pomysłową fabułą. Nie sądziłem, że w temacie "FBI" można zrobić jeszcze coś świeżego, a jednak... Mocną stroną filmu są ciekawe dialogi oraz zarysowani bardzo "po ludzku" , wiarygodni bohaterowie. Szczerze polecam ten film!!!

ocenił(a) film na 8
edxxxa

Film oglądnęłam trochę z przypadku, pracowałam na kompie i chciałam, żeby coś w tle szło. Po 20 minutach komp poszedł w odstawkę, bo akcja mnie całkowicie wciągnęła ;) Bardzo dobry film, na pomysł z serialem bym nie wpadła, ale przeczytałam tego posta i teraz żałuję, że producenci też nie wpadli ;)

ocenił(a) film na 9
edxxxa

podobny do "raportu mniejszoścI"ALE ZDEC YDOWANIE LEPSZY POD WZGLĘDEM EMOCJI!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones