PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470519}

Dziesiąty krąg

The Tenth Circle
5,6 884
oceny
5,6 10 1 884
Dziesiąty krąg
powrót do forum filmu Dziesiąty krąg

Tak naprawdę chłopak trafił na rodzinę "psychopatów", każdy z jej członków przyczynił się do jego
śmierci. Mia pecha, że ich poznał:(
Film kiepski - ale w prawdziwym życiu, strach spotkać takich ludzi.

ocenił(a) film na 3
agnieszkagiera

Rodzinę psychopatów? Ciekawe... ;)
A Ty jakbyś się zachowywała gdybyś się dowiedziała, że Twoja córka została zgwałcona? Nadal byś mówiła, że to był biedny chłopak a jej byś nie uwierzyła? Ja nie dziwię się wcale ojcu Trixie, a jej matka nie zabiła go celowo, działała w afekcie, baa nawet chciała go ratować, błędem jedynie było to, że nie zadzwoniła na policję. Fakt faktem to wszystko było winą Trixi i Ona to zaplanowała, bo nie udało jej się odzywać chłopaka, ale myślę, ze nazywanie ich psychopatami a jego biednym chłopcem jest niedorzeczne. było widać, że całkiem niewinny na tej imprezie nie był .;)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 2
92Mistic

Dobra poprawiam się "psychopatami" w wielkim cudzysłowiu, oczywiście w rozumieniu potocznym.
Co nie zmienia mojego nastawienia do całej rodziny, która z mojego punktu widzenia była koszmarna.
Ludzie w wieku Jasona często nie są całkiem niewinni ale on w mojej ocenie nie zasłużył na to co go spotkało:(

ocenił(a) film na 3
agnieszkagiera

Masz rację, rodzinka była delikatnie mówiąc specyficzna. Wydaję mi się, że każdy w pewnym stopniu był winny, ale na śmierć mimo wszystko chłopak nie zasłużył. :) Po ocenie widzę, że Tobie film chyba za bardzo też nie przypadł do gustu. :d Mimo wszystko miło było podyskutować i poznać Twoją opinię.:)

ocenił(a) film na 4
agnieszkagiera

Też się zgadzam,ta smarkula była perfidna,ach te małolaty same z nimi problemy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones