PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196558}

Na fali

Surf's Up
6,7 45 394
oceny
6,7 10 1 45394
6,1 10
ocen krytyków
Na fali
powrót do forum filmu Na fali

Wypisujcie teksty, które utkwiły wam w głowach :)
Zacznę od tekstu przez który spodobał mi się ten film:
"To jest Tereska, powiedz jej cześć"
Kto oglądał "Cześć Tereska" to wie o co chodzi...

użytkownik usunięty
Prisonbull

Tank jest śmierdzącą skarpetką i ma grzyba - rozwalił mnie ten tekst maluchów :) Fajniejszy niż w wersji angielskiej :) W ogole film jest świetny nawet dla dorosłych. Jak dla mnie jedna z najlepszych bajek, technicznie lepiej zrobiona od wszystkich Shrekow razem wziętych.

ocenił(a) film na 6
Prisonbull

Mi się podobał jeżowiec"złamanie złamanie ubytek złamanie"
Kurczak jak siedział w kotle"zapachniało rosołem"
Jest dużo takich tekstów może nie genialnych ale bardzo fajnych.

ocenił(a) film na 8
Prisonbull

Ja ogladalam w wersji angielskiej i takich tekstow nie bylo a szkoda, teraz mam ochote pozyczyc od kogos z dubbingiem :D

ocenił(a) film na 10
Prisonbull

super bajka !! :)
na poczatku : frajer.....!i sniezka w leb xD hah^^
jeszcze jak pokazali lato haha^^

glem: i nie mow ze cie dotykam bo cie nie dotykam xD



konstanty spocisz sie!
(a to turlajace jajko bylo haha^^)

i cala postac kurczaka i te jego teksty w ogole rewelacja !! w sumie braciszek codiego tez byl niezly xD mial swietny ton mowy !;))

ocenił(a) film na 10
Prisonbull

haha mnie rozwalil kurczak jak szukal codiego i cos do niego zaryczalo z nory i wyjechal z tekstem: "ja to szanuje." xD

albo jak Tank do tego dziennikarza : "ty, co ty tak sie czeszesz? bo mnie to osobiscie obraza xD"

duzo bylo swietnych tekstow ^^

ocenił(a) film na 7
Prisonbull

Kurczak "ja wygrałem????" i te ździwienie :D:D

Prisonbull

Glen: w której stanąć kolejce żeby go nie oglądać ( chodzi o film) Kurczak Joe: znamy się już kupe czasu praktycznie od wczoraj ... dużo by wypisywać

użytkownik usunięty
Prisonbull

"Pomocy utapiam się!" x)
Albo
"-Co to jest?
-widzisz te zwierzątka nad tobą?... to są świetliki... a ty jesteś pod nimi... i too... jest ich kupa..hehe" :D
Kurczak najlepszy "traktują mnie jak króla i zrobili mi dżakuzi" xD ogólnie jego postać i jeszcze fajne były te dzieciaczki^^

Jak Cody z Tankiem się hmm... kłócili i kurczak wkroczył:
- Hej, chłopaki, spokooojnie, miłość i pokój.

ocenił(a) film na 8
Lady_Rei

Jak Tank przed wejściem do wody w finale mówi z pogardą do Cody'ego i Kurczaka
- To będzie najłatwiejszy finał w moim życiu
A kurczak na to do Cody'ego z nieskrywanym zachwytem (coś w stylu, bo nie pamiętam już dokładnie)
-WOW Cody słyszałeś powiedział że będzie łatwo.

ocenił(a) film na 8
ssjmar

Dubbing był świetny, najbardziej podobał mi się głos Tanka i brata Codiego.
Tank : Baśka.. Baśka miała fajny biust
Tereska.. to jest Tereska powiedz jej cześć <-nawiązanie do polskiego filmu Cześć, Tereska
..i w ogóle bajka jest genialna
8/10 :)

ocenił(a) film na 6
awfx

konstanty spocisz sie!
(a to turlajace jajko bylo haha^^)

to bylo mistrzowskie
jeżozwierz i te maluchy.... miodzio..
a cala bajeczka tak 6-7/10
milo sie calkiem ogladalo... Nic superanckiego, ale w sam raz na popoludniową chwilke z animacją :D

ocenił(a) film na 10
MegaTM

"-Wiesz co Glen, mam nadzieję, że pewnego dnia bedziesz taki jak Cody
-I na tym zakończmy"

Ta końcówka mnie rozbroiła xD

Prisonbull

Fajny był tekst jak Cody pyta Joe o pochodzenie a ten wtedy wyjeżdża z Norwidem:
"Ja z kraju gdzie kruszynkę chleba podnoszą przez uszanowanie... dalej nie pamiętam"- rozwalił mnie ten tekst.
Ogólnie kurczak Joe była tam najzabawniejszą postacią.

Thondarr

mnie rozwalały teksty"kto się zajmie kurczakiem?" albo"włącz walenia" albo beknięcie Big Z i Cody znowu zasnął :D

ocenił(a) film na 7
Thondarr

ten film jest genialny ^^ dobre jeszcze było kiedy Tank zaczął się ostro jarać Andreą i się macać, mama mu przerwała a on potem "wypoleruję później" ;p mi to zabrzmiało bardzo dwuznacznie ;>

Joe to najlepsza postać- kiedy się oddzywał zawsze walił coś mega śmiesznego xD

ocenił(a) film na 10
Thondarr

Taa, wiersz genialny (Moja piosenka!!. C.K. Norwid): "Do kraju tego, gdzie kruszynę chleba/Podnoszą z ziemi przez uszanowanie/Dla darów Nieba..../Tęskno mi, Panie....(...)" Znaczy i norwidowski oryginał genialny i parodia w wykonaniu kurczaka podobnie.

ocenił(a) film na 10
Prisonbull

nadepnol !!! ???? stepowal po mnie stepowal !!

pitraszek

jeżowiec jest przeboski :D












użytkownik usunięty
camaieu_2

jeżowiec był świetny xD
-Nadepną, nadepną ?!?! Jaja sobie robisz ?! Facet po mnie stepował !!
Widzisz to: złamanie, złamanie, ubytek, złamanie...
xDD
I kurczak był zarąbisty ;D
- Wow, mówisz spróbować, czacha mała jak ten waleń wali x)

ocenił(a) film na 8

cos takiego xD ja tam dokladnie nie pamietam ... ;D
-on ciagle siedzi w wodzie
-no
-prawdziwy facet to jaja wysiaduje
-taa wysiaduje
-konstantyn ! spocisz sie! xD
albo ;p
kurczak w "jacuzzi"
oo cos rosolem zalatuje ;p
albo cody na poczatku
-o w morde kocham ja xD


jezozwierz :
ubytek ubytek zlamanie ubytek ;)
to sa najlepsze teksty

ocenił(a) film na 9
Prisonbull

Jeżowiec i Kurczak wymiatają!

-Nadepną? ON PO MNIE STEPOWAŁ!

i jeszcze te wszystkie teksty .
- Smakuje jak kurczak !

i...
-ja też praktycznie nie znałem swojego ojca .
i ten kubełek XD

Prisonbull

Taa, niektóre są naprawde rozwalające xDD np.:
,,Poszukiwam dzień trzeci, i ja spotkałem takich dzików (xD) i oni traktują mnie jak króla..." (XD)
,,...pokroili mi warzywa... zapachniało rosołem... no ale nie mogłem tak po prostu zapomnieć o Codym..." XDD Wnerw ,,dzików" potem był wyrąbisty xDDDD albo bekniecie Big-Zigiego... jak Cody już się ocknął i nagle po tym buch! XD albo jak Cody zagadywał do Lani a kurczak wpada i : ,,To co, suniesz ją, czy co..." XDDD to było zajeepisste xDD albo dzieci: ,,mistrz to taki ktoś, kto mnie nie taranuje... Tank na pewno nie jest mistrzem." xDD nom to chyba tyle c mam do powiedzenia...

Prisonbull

hy hy i jeszcze : ,,no to co sie tak głupio przyglądasz, idź do niej zagadaaaj staaarryyyy..." jeszcze z takim wyrazem twarzy to Joe powiedział XDDDD

Prisonbull

no wlasnie lady rei to bylo fajowe i jeszcze wyzwiska codiego ;DD
,,ty głupi bucu ty!!!" i masaż xDDD

ocenił(a) film na 8
Prisonbull

Hah, najlepsze były te dzieciaki, że Tank jest śmierdzącą skarpetką i ma grzyba xD
I jak napisał ktoś wyżej, to też te '' Konstanty, spocisz się ! ''
Boska bajka :)
Jak leciała na polsacie to pierwszy raz oglądałam z dubbingiem ( wcześniej z napisami ), i dobrze zrobiłam, że obejrzałam, bo bym niezłą zabawę straciła :)

użytkownik usunięty
Prisonbull

~ I nie mów że cie dotykam bo cię nie dotykam - Glen do Codyego
~ Jak siedzi dwóch ojców-pingwinów i wysiadują jaja i mówią o Codym że powinien wysiadywać jaja jak na pingwina przystało a potem Cody krzyczy: "Dajcie mi żyć!! Bez jaj!!"
~ "Utapiam się!" :)
~ Jak Cody dostał od Joego rybę na patyku a Cody "Smakuje trochę jak kurczak"
~ Joe "Spokojnie chłopaki! Miłość i pokój!
~ Tank "muszę zatankować "
~ operator kamery do Joego : A dlaczego szukasz codyego? Joe "No bo znamy się już szmat czasu co najmniej od wczoraj!... co najmniej..."
~ dzieciaczek: Tank jest śmierdzącą skarpetką i ma grzyba
~ Tank i jego puchary : Lubie laski... lubie je ściskać... Lubię jak na mnie patrzą...Andrea... Suzi... Baśka... Baśka miała fajny biust... to jest Terska... Powiedz jej cześć...
~ Dziwak do Codyego: jak mi uszkodzisz deskę to ci obsikam drugą nogę!
~ Joe: jestem kurczak Joseph - zgrubienie od Joe :D
~ Joe jak opowiada o tubylczych pingwinach z dżungli: Było wyrąbiście! Zrobili mi dżakizii i pachniało rosołem:)
~ Lani do Codiego: Pokarzę ci coś fajnego! Cody: Mam łyknąć miętówkę?:)
~ -Co to jest?
-widzisz te zwierzątka nad tobą?... to są świetliki... a ty jesteś pod nimi... i too... jest ich kupa..
~ dzieciaki kto was uczy pływać?
- Mnie to Big osobiście!
- Ale wtedy nie było cie na świecie!
- Nie było mnie?
- Fuuu znowu walnął bąka!
~ Tank: Jestem zadowolony ten finał będzie łatwy...
Joe: Cody słyszałeś? Powiedział ze będzie łatwo... kurcze..."
~ Joe: Jejku ta chmura wygląda jak kotek... ale ma słodkie łapki :D:D:D:D:D

ocenił(a) film na 10
Prisonbull

Mi się najbardziej podobała ta scena kiedy Kody się orientuje, że Dziwak to Big Z i później wyjaśniając całe zajście mówi coś do kamery o szacunku dla samotności i o czasie by ten drugi mógł ochłonąć, a w rzeczywistości z miejsca krzyczy: "Big Z! To ty nie umarłeś!? Dlaczego nie umarłeś!?" Kody jest genialny! Kurczak tak samo!

ocenił(a) film na 10
rejmons

Kurak jest WYRĄBISTY

ocenił(a) film na 10
Prisonbull

Kurczak Joe-Dżungla to najspokojniejsze miejsce na ziemi.........
*****************

ocenił(a) film na 10
Vebi

Teksty rewelacja,muzyka i dubbing również

ocenił(a) film na 8
aga373

Większość tekstów kurczaka Joe jest super. Po za tym fajny pomysł na film: kraskówka a' la dokument/ relacja.

agawa87

Jeden z najlepszych tekstow to jak kurczak joe zajrzał do jakiś krzaków szukając codiego i wtedy jakies zwierze zawarczalo a on "Nie no ja to szanuje" hahah

użytkownik usunięty
Prisonbull

Cody: Mamo, mamo! Popatrzysz jak plywam?
Mama: Teraz nie mogę. Kroję dorsza. :D

I wszystko co wychodzi z ust kurczaka Josepha ( zgrubienie od Joe. ;d)
Jeden z najlepszych dubbingów ever. Zawsze jak oglądam Klan zamiast Jacka widzę tego pingwina...

Kurczak w dżungli: "...że aż mnie grzebień mrowi..."
Kurczak po ryku: "... ale ja to szanuję..."
Z do Codiego po tym jak się rozbił przy końcu, Z zabiera się ostro do wiosłowania, Cody się wygodnie rozkłada i wtem "no może mi pomożesz ewentualnie..?"
Kurczak oglądając chmury "o, a ta wygląda jak kotek..."
Nieśmiertelne "śmierdzi skarpetką i ma grzyba"

dupasatana

ja tam kocham sceny z matką codiego i glenem :D ogólnie bajeczka bardzo pozytywna

użytkownik usunięty

Dlaczego nikt mi nie powiedzial, że to wcale nie aktor od Jacka z Klanu dubbinowal Cody'ego? :P Kurcze.

ocenił(a) film na 6
Prisonbull

mnie osobiście rozwalił tekst tego kurczaka: jestem z shebonga, gdzie każde nasionko trawy podnosi sie z szacunkiem:P i jeszcze pewien jednoznaczny gest... haha, niezle sie usmialam dzięki temu wątkowi:P

ocenił(a) film na 10
Prisonbull

"Ja sprzedaję szczęście! widzisz jaki jestem szczęśliwy?!"
"-no to zróbcie film o tym gościu z wazonem albo o tym co zamiata plaże. Opowiedz nam historię swojego frapującego życia.
-Kto? Ja?"

ocenił(a) film na 8
Prisonbull

Big Z: Jak mi uszkodzisz deskę, to Ci obsikam drugą nogę;)) Ogólnie filmik rewelacja ze sporą ilością fajnych tekstów i dobrym pomysłem na realizacje.

ocenił(a) film na 8
Prisonbull

"Smakuje jak kurczak" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones