PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196558}

Na fali

Surf's Up
6,7 45 429
ocen
6,7 10 1 45429
6,1 10
ocen krytyków
Na fali
powrót do forum filmu Na fali

Ja daję 10 na 10, a to dla tego, że: Jest to ciepły film o młodym pingwinie który stara się coś osiągnąć i o starym, zgorzkniałym mistrzu który dzięki niemu odzyskuje chęć do życia. Animacja - paluszki lizać! Treść w porównaniu z innymi filmami 12/10! Inteligencja dowcipu, treści i umiejętność prowadzenia wątków i pokazania ukrytych i deklarowanych motywacji postaci; WYBITNE. I na dodatek kogut. Kiedy go zobaczyłem to "wyjechałem brachu!"

ocenił(a) film na 9
rejmons

Mam identyczne doznania po tym filmie, a co więcej muszę powiedzieć, że to jedyny taki obraz, który zawsze skutecznie wyciąga mnie z doła.

ptr_89

No, kurczak był genialny ;) Fajna animacja z rewelacyjnym dubbingiem. Dla mnie po stokroć lepszy od przereklamowanego Shreka, który śmieszył tylko w jedynce. No i naprawdę poprawia humor, nic tylko zasiąść przed ekranem i zacząć się relaksować.

Btw
Może ktoś wie co za geniusz spłodził ten jakże rozbudowany opis widniejący jako główny i kto go zaakceptował? Jakiś żart weryfikatora?

ocenił(a) film na 9
rejmons

Zgadzam się - także dałam 10/10 :). Polecam!
Pozdrawiam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones