PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196558}

Na fali

Surf's Up
6,7 45 429
ocen
6,7 10 1 45429
6,1 10
ocen krytyków
Na fali
powrót do forum filmu Na fali

nawet fajny ale....

użytkownik usunięty

nie wydaje wam sie ze obecne bajki nic oryginalnego soba nie reprezentuja ? wszystkie mniej wiecej opieraja sie na tym samym. jest ktos w kogo nikt nie wierzy az tu nagle dzieki ciezkiej pracy i z czyjas pomoca ten ktos osiaga cel i nagle wszyscy go lubia i podziwiaja. i o tym mniej wiecej jest obecnie kazda bajka. a jedyna oryginalnosc polega na wymyslaniu coraz to bardziej smiesznych (czasem kretynskich) hasel ktore zreszta nie wszystkie sa akurat dla dzieci jak to powinno byc w bajce.
i tak szczerze mowiąc to wolałam te stare, dobre bajki.

ocenił(a) film na 2

Popieram, dla mnie to już przejebana sytuacja była od kilku lat. Teraz masowo produkują jakieś bzdury w stylu shreka i madagaskaru. Ogólnie wszystko to co teraz tworzą animacją komputerową powiela ograne już do bólu schematy. Pomimo, ze jest teraz na to wielka moda to ja już nie chodzę na te bajki. Nie bawi mnie ani jedna, chyba dlatego, że mam jeszcze jakieś poczucie humoru. Bo jak słyszę opętancze śmiechy i widzę, że babka ma zaraz zwalić się z nóg po tekście "zainwestuj w gacie bo ci widać" to zastanawiam się jak bardzo ciężkie, podłe i przejebane życie mają ci, którym największą dawkę śmiechu dostarcza seans shreka trzeciego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones