Marilyn Manson

Brian Hugh Warner

7,8
460 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marilyn Manson

I pomyśleć ,że z pochodzenia jest Polakiem .....

Dymiano

Jakiś problem?

KingProgressive

No , a co ??

Dymiano

Chciałbym się dowiedzieć jaki, skoro wystawiłeś mu 1.

KingProgressive

Chciałeś jeden powód , to proszę , jest satanistą , a ja chrześcijaninem , proszę .

Dymiano

Duma polaczka boli, co? :) Manson nie jest satanistą, tylko ateistą, łatkę satanisty przypieli mu ludzie którzy nie znają jego historii, choć przyznaję że Manson lubi prowokować ;) Za muzykę i swoją osobę ma ode mnie 7/10.

KingProgressive

Skoro , tak twierdzisz , ale dla mnie nadal pozostaje dziwadłem , odmieńcem , takiego typu ludzi nie toleruję . Jeśli chodzi o muzykę , to podobał mi się jeden jego kawałek "Sweet Dreams " ( chociaż teledysk , był mocno rąbnięty ) i tyle dla pana Mansona .

Dymiano

Dymiano słyszałeś o czymś takim jak tolerancja?

NikaPuhi

Oczywiście . Mam po prostu takie zdanie , o tym yyy ... mężczyźnie .

Dymiano

powód, że jest satanistą (choć nim w rzeczywistości nie jest), to powód raczej z całym szacunkiem yyy...szczeniacki. Marilyn jest jaki jest i chwała mu za to, że nie stał się jakimś nudnym kolesiem wyglądającym jak 1000 innych.
ps. pisze się 'nie wierzę' jak już :) pozdrawiam.

NikaPuhi

Czyli wg Ciebie , coś takiego ,jak wycięcie , sobie żeber , jest normalne , tak ? A no tak ! Chwała mu za to ! Za co jeszcze mu chwała ? P.S jest satanistą , tylko ,że od dawna , nie pełni żadnej funkcji w tej wierze ( można o tym przeczytać w wikipedi , oraz odnaleźć , parę zdjęć związanych z tym ) , samemu można , się domyślić , jak obejrzy się , parę jego teledysków ( " Sweet Dreams " ---> albo mu szajba odbiła ,albo , po prostu jest satanistom ) . Pozdrawiam .

Dymiano

i co robi Ci tym krzywdę? niech sobie żebra wycina, jego sprawa. hehe wikipiedia no taaa :D a co do teledysków: to nie trzeba być 'satanistom', żeby tworzyć szalone teledyski. no ale każdy ma swoje zdanie. osobiscie zawsze 100x będę wolała jego niż słodziusich chłoptasiów z głosami kastratów.

NikaPuhi

Żeby być sławnym , nie trzeba zachowywać , się jak z***b i obfitować w skandale ,wystarczy , coś robić i to bardzo dobrze .

Dymiano

ale trzeba być przy tym sobą.
wybacz, że pytam, ale ile ty masz lat ?! naucz się używać znaków interpunkcyjnych, błagam ;o

NikaPuhi

Cóż , może faktycznie , napisałem błędnie ,ale czemu piszesz mi ,żebym nauczył się interpunkcji , skoro sama , zaczynasz zdanie , z małych liter ? Mogę napisać to samo do Ciebie . Po co , pytasz, o mój wiek ? Aha , bo nie toleruję takiego typu ludzi , jak Manson i wyrażam własne zdanie , tak ? Ja , również , Ciebie , mogę spytać o wiek , skoro Keira Knightley , dobra aktorka , dostała , od Ciebie notę 5/10 , a jest normalna , tylko troszeczkę za chuda , przynajmniej , nie zachowuję się i nie obfituje w skandale , jak Manson . Pozdrawiam .

Dymiano

Ha :D specjalnie dla Ciebie będę pisać zdania z dużych liter. Pytam o wiek tylko ze względu na tą interpunkcję... Nie stawia się przecinka co drugie słowo;>. A co do oceny Keiry, to nie oceniam jej wyglądu tylko grę aktorską, która za bardzo do mnie nie przemawia.

NikaPuhi

Dobrze , specjalnie dla Ciebie , będzie troszkę mniej przecinków :D . Mnie , po prostu , denerwuję wygląd Mansona , jego zachowanie , skandale , dlatego go nie znoszę :P

Dymiano

Spoko. Od początku tej dyskusji nie chciałam Cię za to linczować, tylko wyrażam swoją opinię tak jak i Ty. Mam nadzieję, że nie zostało to inaczej odebrane;>

NikaPuhi

Nie skąd :)

Dymiano

Polecam najpierw zaznajomić się z tematem a nie plotkami. Nie wyciął sobie żeber, można tam o tym przeczytać. A to, że dostał miano honorowego kapłana nie znaczy, że należał do Kościoła Szatana. Dostał je, ponieważ przyjaźnił się jedynie z Antonem LaVey.

Dymiano

to istnieje jeszcze ktoś, kto ciągle wierzy w to, że MM wyciął żebra? xDD o matko zaraz padnę

Dymiano

Dziwadłem? Hahah,śmiech na sali -.-

Dymiano

nazywasz się chrześcijaninem, a odmieńców nie tolerujesz. Ja myślałam, że Jezus kazał kochać bliźniego...

kessi8529

nie satanistę

Dymiano

Dymiano.. Manson nie jest satanistą ani nie wyciął sobie żeber. Jak wierzysz w to co media głoszą i ludzie wymyślają. To twoja sprawa. Lepiej jest mieć własny rozum a nie ślepo wierzyć stereotypom. :) Skoro jesteś katolikiem a tu opowiadasz takie rzeczy wymyślone z palca to już Bóg cię sprawiedliwie osądzi. Bo nie ocenia się człowieka po wyglądzie. Pozdrawiam. :)

Dymiano

Każdego bliźniego, dzieciaku.

Dymiano

Zamilcz.

Dymiano

Niepotrzebne przecinki atakują.

venom_xd

Spoko wtedy z interpunkcją słabo było :P

Dymiano

jeśli jesteś chrześcijaninem to dziwne, że mówisz o braku szacunku, bo to jest fundamentalnym założeniem chrześcijaństwa, nawet takie przykazanie, powinieneś wiedzieć ;)

herma90

Po raz setny przypominam, że jest to temat do zamknięcia. Wtedy byłem młodszy bez życiowych doświadczeń i słuchałem innej muzyki.

Dymiano

Typowy katolik, przykre. Oceniasz wszystko i wszystkich poprzez swoje ograniczenia i brak wiedzy. Wyjdź z tej mydlanej bańki, bo często najgorsze osoby siedzą w kościele. Pozdrawiam serdecznie.

Dymiano

Co Ty ignorancie właściwie wiesz o satanistach? Że piją krew dziewic, a składają kotki w ofierze? Żenada. Powiem Ci tylko tyle, że mają dużo zdrowszy światopogląd niż wielu katoli :) W dodatku twoje ortografia i interpunkcja są rażące, jak widzę taki analfabetyzm to bym wysłała was wszystkich do specjalnej wakacyjnej szkoły z nasilonym programem nauczania.

Dymiano

satanistą... śmiechu warte. pozerem a nie satanistą, zresztą satanista to też chrześcijanin, bo wierząc w diabła musi wierzyć również w boga

Dymiano

Po pierwsze - nie wyciął sobie żadnych żeber. To bzdura wymyślona przez ludzi z podobnymi "poglądami" jak Ty. Chyba, że pokażesz mi wiarygodne źródło to odszczekam. Nie wyznaje szatana, nie nienawidzi boga - z tego co mówił w wywiadach wynika, że mierzi go chrześcijaństwo i na dobrą sprawę większość religii, gdyż w jego opinii sprawa Boga dla każdego powinna być sprawą indywidualną. Nie można narzucać komuś wizerunku Stwórcy, zmuszać do określonych zachowań na jakiejkolwiek podstawie, a zwłaszcza dogmatów i frazesów. To są mniej więcej jego słowa. Ja mam dokładnie takie same zdanie, Ty możesz się z tym nie zgadzać, ale nie powiesz mi, że to gadka szaleńca i antychrysta. Bliżej mu do agnostyka niż do ateisty czy satanisty. Jego wulgarność, wygląd, zachowanie na koncertach, teledyskach - to wszystko wizerunek sceniczny, gra aktorska. Ma szokować, czasem zniesmaczać, przerażać. To co się z tym zrobi, to kwestia odbiorcy. Jasne, na pewno ma swoje skrzywienia, dziwactwa, ale na pewno nie jest taki jaki mógłby się wydawać na pierwszy rzut oka. A zresztą - kto nie ma swoich dziwactw? No i ocena 1/10 jest nieporozumieniem, są różne gusta, ale "1" oznacza dno, beznadzieję i brak jakichkolwiek wartości. Możesz nie lubić Mansona, ale chociażby ze względu na kreatywność i pracę instrumentów w muzyce zasługuje na dużo więcej.

Resvain

Zgadam się z Tobą, on ma coś co przyciąga uwagę słuchaczy, (słucham jego muzyki i jest zajebis**), a przy okazji ma on IQ 145 lub 185 (różne źródła podają inaczej).
http://www.youtube.com/watch?v=OHh-d3qidFI

Wojtek_Jerzy

gra se chłopak, kasę robi, a my się przejmujemy...:)

Resvain

Popieram cię całkowicie Resvain! Dymiano, osłabiasz mnie! Nie dość, że nie znasz się na ortografii i interpunkcji (i ty mówisz, że hańbą dla polskiego narodu jest to, że Manson ma nasze korzenie), to jesteś zupełnie nietolerancyjny i nieobiektywny. Dla ciebie powodem, żeby ocenić naprawdę utalentowaną i mającą na siebie pomysł osobę na 1 jest to, że jest innej wiary niż ty! A podobno chrześcijanie są tacy tolerancyjni (o ile się nie mylę jest nawet coś o tym w biblii). Pomyśl trochę zanim coś napiszesz, a jak już napiszesz to sprawdź czy bezbłędnie, bo to aż w oczy kuje. Jestem tu nowa i już trochę obserwowałam to forum, ale ten temat zmobilizował mnie do zarejestrowania się tu. Uważam, że muzyka Marilyna Mansona jest świetna, a on sam miał odwagę pokazać światu siebie i dzięki temu jest niepowtarzalny i owszem jest ekscentryczny, ale wyjątkowy. Pomyśl trochę nad tym.

Resvain

Podpisuję się oburącz i obunóż :D

Dymiano

no chyba nie,, taki polak z niego jak łysa pała z Ciebie

koral44

A za niego taki Amerykanin ( czy kim tam obecnie jest ) , jak z ciebie dziewica

Dymiano

no dziękuję ))

koral44

Nawet nie wiesz jakiego jest pochodzenia , to na ch*j mi dupe zawracasz

Dymiano

strasznie dużo wiesz o mańku, jak na zwykłego chrześcijanina... zboczenie jakieś,, uraz, czy natanek kazał ?? "- Jeśli wytniesz sobie żebro, wiedz, że coś się dzieje.."

koral44

Powiem krótko z Natanka cisnę kabla , a z tym wycięciem żeber przez Mańka mam przypuszczenie , że wyciął je sobie ,żeby samemu sobie mógł loda robić ....

Dymiano

szczerze Ci powiem, że z tym żebrem to taki sam fake jak z tym, że w Cudownych latach grał..)
sam bym wyciął se żebro, gdyby nie to, że nie muszę... sięgam normalnie..;P

koral44

Jak sobie chcesz

Dymiano

marna prowokacja, duma że ma chociaż nasze korzonki :)

punx89

Może ktoś wytłumaczyć te polskie korzenie? Bo szczerze o tym nie wiedziałem. :)

Barnej666

Chyba ze strony ojca ma polsko-niemieckie korzenie. Poniżej podaje linki do wywiadu gdzie o tym mówi tylko nie pamiętam w którym momencie :
http://www.youtube.com/watch?v=0fXsvYOowcY
http://www.youtube.com/watch?v=mNr7A5ouIcQ

Dark666Lady

Dzięki wielkie! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones